Royal Princess

Royal Princess

Doğal yün ve pamukların üzerinde uyumak.

Doğal yün ve pamuk kullanılan Royal Princess, doğal ürünlerin bir araya geldiği özel bir yatak olmanın yanı sıra, uzay teknolojisi MemoryTech süngeri ve MPS2500 torba yay sistemi ile sıra dışı bir  kombinasyonla mükemmel bir uyku sunuyor. 

Royal Princess görselleri

MPS2500 Konforu en üst seviyede hissedebilmeniz ve vücuda optimum destek sağlaması için, Planet mühendisleri tarafından geliştirilen kompleks karkas yapısına sahip torba yay sistemidir.
Tech Wool Yün, kişisel rahatlık gereksiniminiz için su buharını emip aktarma yoluyla, yatak iklimini kontrol edecek doğal bir yeteneğe sahiptir. Bu düzenli bir kalp atışını etkileyerek daha dinlendirici bir uykuya neden olmaktadır. Bütün elyaflar içinde yalnızca yünün tamamıyla kendine özgü termal yalıtım nitelikleri vardır.
memorytech Uzay teknolojisi ile üretilen MemoryTech sünger, vücut ısısına göre şekil alarak, vücutta oluşan sinir baskılarını ve uyuşmaları azaltır. Düzenli kullanımda vücut hatlarına uyum sağlar.
Cotton Pamuk, eşsiz bir filtreleme, bakteri mukavemeti, havalanma, nem tutma ve nemi tahliye etme özelliklerine sahiptir. Buna ek olarak doktorlar alerjisi olan hastalara ve çocuklara pamuk dolgulu yatak kullanmalarını önermektedir.
feathertouch Yumuşaklığı ve konforu en üst seviyede hissedebilmeniz için, Planet mühendisleri tarafından geliştirilen FeatherTouch sünger kullanılmıştır.
Dual_comfort Planet mühendislerinin rahatınız için geliştirmiş olduğu iki ayrı yüzünde iki ayrı uyku konforunu sunan malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilmekte olan bu yataklarda ister sert ve dinamik isterseniz konforlu ve rahat bir hayatın kapılarını aralayacaksınız…
Airmatic Yatağı çevreleyen klima kanalı sayesinde terlemeyi minimize ederken, yatağın içinde sirkule olan temiz hava ile daha sağlıklı bir uykunun kapılarını aralayın.