Royal Fashion

Royal Fashion

En moda, en rahat, en güzel uyku için vazgeçilmeziniz olacak.

 Yumuşak tuşeli özel kumaşı uyku süresince vücudumuzun kas ve iskelet sisteminin desteklenmesine yardım sağlar. Planet Mühendislerinin geliştirdiği gerçek kuş tüyünü aratmayan FeatherTouch katmanı ve SSS paket yay sistemi ile size en güzel uykunun kapılarını açıyor.

 

Royal Fashion görselleri

Airmatic Yatağı çevreleyen klima kanalı sayesinde terlemeyi minimize ederken, yatağın içinde sirkule olan temiz hava ile daha sağlıklı bir uykunun kapılarını aralayın.
SilenceSpringSystem 21. yüzyılın uyku teknolojisi olan, birbirinden bağımsız hareket eden torba yay sistemi, sizleri sessiz ve dingin bir uykuya davet ediyor.
Dual_comfort Planet mühendislerinin rahatınız için geliştirmiş olduğu iki ayrı yüzünde iki ayrı uyku konforunu sunan malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilmekte olan bu yataklarda ister sert ve dinamik isterseniz konforlu ve rahat bir hayatın kapılarını aralayacaksınız…
feathertouch Yumuşaklığı ve konforu en üst seviyede hissedebilmeniz için, Planet mühendisleri tarafından geliştirilen FeatherTouch sünger kullanılmıştır.