Carbon Plus

Carbon Plus

Carbon elyafı ile üretilmiş kumaşı sayesinde kazanılan yüksek hidrofil özelliği ile hava sirkülâsyonunu maksimum düzeye çıkarırken yazın serin kışın sıcak bir uykuya davet ediyor.

Aynı zamanda carbon'un Anti-statik özelliği ile gün içinde vücudunuzda biriken statik elektrikten arınmanıza yardımcı olurken daha stressiz bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.

 

Carbon Plus görselleri

practica Yumuşacık bir dokuya ve terletmeme özelliğine sahip olan, türlü ev mikroorganizmasıyla tek başına savaşan anti-bakteriyel yıkanabilir kumaş. Ayrıca pratik fermuarı sayesinde yıkamaya imkan veriyor; zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.
memorytech Uzay teknolojisi ile üretilen MemoryTech sünger, vücut ısısına göre şekil alarak, vücutta oluşan sinir baskılarını ve uyuşmaları azaltır. Düzenli kullanımda vücut hatlarına uyum sağlar.
Dual_comfort Planet mühendislerinin rahatınız için geliştirmiş olduğu iki ayrı yüzünde iki ayrı uyku konforunu sunan malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilmekte olan bu yataklarda ister sert ve dinamik isterseniz konforlu ve rahat bir hayatın kapılarını aralayacaksınız…
Flexisoft Planet Mühendislerinin geliştirdiği, Flexisoft süngere uygulanan bölgeli özel CNC şekillendirme, uyku konforunuzu maximuma çıkartıyor.