QuantumGell

QuantumGell

 

Quantum yatağın jelli versiyonu terleme sorunu olanlar için idealdir. Quantum yataktaki tüm özellikleri de ihtiva eder.

 

Sudan ilham alınarak tasarlanan Coolgell hızlı ısı transferi yapan bir malzemedir, Serinlik hissi veren yüzeyi sayesinde terleme sorunlarının önüne geçerken, basınç dengeleyen moleküler yapısı ile sinir baskılarını azaltmada  yardımcıdır.

Yüksek ısı iletkenliğine sahip molüküler yapı vucuttan aldığı ısıyı hızlı şekilde malzemenin soğuk yüzeylerine iletirken, soğuk yüzeyden ısı transferi yapar.

 

 

QuantumGell görselleri

practica Yumuşacık bir dokuya ve terletmeme özelliğine sahip olan, türlü ev mikroorganizmasıyla tek başına savaşan anti-bakteriyel yıkanabilir kumaş. Ayrıca pratik fermuarı sayesinde yıkamaya imkan veriyor; zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.
memorytech Uzay teknolojisi ile üretilen MemoryTech sünger, vücut ısısına göre şekil alarak, vücutta oluşan sinir baskılarını ve uyuşmaları azaltır. Düzenli kullanımda vücut hatlarına uyum sağlar.
Dual_comfort Planet mühendislerinin rahatınız için geliştirmiş olduğu iki ayrı yüzünde iki ayrı uyku konforunu sunan malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilmekte olan bu yataklarda ister sert ve dinamik isterseniz konforlu ve rahat bir hayatın kapılarını aralayacaksınız…
Flexisoft Planet Mühendislerinin geliştirdiği, Flexisoft süngere uygulanan bölgeli özel CNC şekillendirme, uyku konforunuzu maximuma çıkartıyor.